ه گزارش ورزش ۱۹، مدیرعامل باشگاه راه آهن تهران در گفت و گویی با خبرنگار ورزش۱۹ از قضاوت داور دیدار این تیم مقابل ملوان بندرانزلی و اخراج اشتباه بازیکن راه آهن در دقایق پایانی مسابقه ابراز نارضایتی کرد.

رشیدی گفت: باشگاه راه آهن با وجود مشکلات فراوان در مسابقات لیگ دسته اول حضور می یابد اما متاسفانه داوران هم بر مشکلات ما می افزایند.

وی افزود: در چند بازی گذشته داوران صدمات زیادی را به تیم ما وارد کرده و باعث شده اند در هر بازی چند بازیکن خود را به دلیل اشتباه داوری در خدمت نداشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه راه آهن تهران خاطر نشان کرد: کل تیم راه آهن متشکل از ۱۴ یا ۱۵ بازیکن است که با این وجود مجبوریم تعدادی از این بازیکنان را به دلیل اشتباهات داوری در اختیار نداشته باشیم.

حسین رشیدی در ادامه افزود: تیم راه آهن در فصل جاری یادآور تیم های دهه ۵۰ و ۶۰ فوتبال ایران است که بدون پول و بر پایه عِرق به پیراهن و رفاقت در رقابت ها شرکت می کردند زیرا در راه آهن هیچ پول و حامی وجود ندارد بلکه رفاقت و همدلی اعضا باعث شده این تیم سر پا بماند اما نباید این نکته را فراموش کرد که راه آهن قدیمی ترین باشگاه ایران و آلبوم افتخارات فوتبال کشور است که باید مسئولان فوتبال تهران و سازمان لیگ با حمایت از آن مانع نابودی این باشگاه شوند.

مدیرعامل باشگاه راه آهن تهران در بخش پایانی صحبت های خود با اشاره به انجام تبلیغات محیطی در دیدار های این تیم گفت: متاسفانه تاکنون عواید انجام تبلیغات محیطی به باشگاه نرسیده و مشخص نیست منابع مالی حاصل از این تبلیغات کجا صرف شده و چرا به باشگاه ها پرداخت نمی شود.

این مدیر ورزشی از مسئولان سازمان لیگ خواست سهم باشگاه ها را از محل تبلیغات محیطی مشخص کنند تا باشگاهی مانند راه آهن بتواند از این محل قدری مشکلات خود را بکاهد.

پاسخ دهید