حسن بیاتی نیا:راه آهن تیم دست و پا بسته ای نیست
سرمربی تیم راه آهن با اشاره به نتایج این تیم در بازی های گذشته گفت‌: علی رغم تمام چالش ها تمام تلاش خود را برای جدا شدن از این وضعیت انجام می دهیم.
محسن بیاتی نیا با اشاره به دیدار پیشرو ی تیم راه‌آهن با بادران اظهار کرد: شرایط تیم نسبت به گذشته بهتر شده است اما نسبت به نتایج هنوز در شرایط مناسب نیست.
وی با اشاره به اینکه یکی از چالش‌های جدی تیم راه آهن انرژی مثبت و خودباوری بازیکنان است، تصریح کرد: در تمام بازی ها با تیم های بزرگ موفق به زدن گل شده ایم؛ بنابراین این توان را داریم بهتر از قبل نتیجه بگیریم و اگر بازیکنان به خودباوری برسند مطمئن هستیم که شرایط تیم بهبود خواهد یافت.
سرمربی راه‌آهن ادامه داد: در بازی قبل در دقیقه ۱۰ و ۱۲ دو موقعیت خوب به سمت دروازه حریف داشتیم که تنها نیم متر با چهارچوب فاصله داشت؛ در فوتبال شانس مهم است که با ما یار نبود و روی اتفاق گل خوردیم و پس از آن گل مساوی را زدیم.
وی خاطرنشان کرد: تیم ما در اکثر بازی ها با اختلاف یک گل بازی را واگذار کرده است، اگر تیم دست و پا بسته بودیم با تفاضل گل بیشتر بازی ها را واگذار می‌کردیم.
بیاتی نیا با اشاره به مشکلات مالی و سطح پایین امکانات این تیم خاطرنشان کرد: درهیچ  جای دنیا تیمی با چنین شرایطی قادر به بقا نخواهد بود، اما ما با کمک سرپرست مدیرعامل تیم را سرپا نگه داشته و تمام سعی و تلاش مان را برای جدا شدن از این وضعیت انجام خواهیم داد.

پاسخ دهید